ZAVOLEJTE NÁM
+420 720 227 912
NAPIŠTE NÁM

info@7sense.cz

Jsme tu pro Vás
Pon-Pát: 08.00 -17.00

Bitrix24

Efektivní řešení, díky kterému Váš byznys poroste!

Bitrix24 je bezpečný korporátní software, který efektivně, jednoduše a systematicky uspořádá vše ve Vaší firmě - od komunikace přes time management až po CRM.

Perfektní týmová spolupráce, spolehlivá sociální síť, jednoduchá organizace pracovních týmů či samotné řízeně procesů, projektů a znalostí zabalené do jediného globálního řešení!

VÝHODY BITRIX24

ZDARMA

Bitrix24 je ideálním řešením pro malé společnosti, protože je zdarma až do 12 uživatelů. Skvělých více než 35 funkcionalit. Neváhejte vyzkoušet.

GDPR READY

Bitrix24 splňuje požadavky nařízení Evropské unie o ochraně osobních údajů (GDPR), které vstoupily v platnost 25. května 2018.

2 VARIANTY

Bitrix24 je dostupný v Cloud a Self-hosted verzi. V cloud-ové verzi jsou Vaše data uložena na evropských serverech společnosti Bitrix, Inc. V Self-hosted (krabicové) verzi jsou data uložena na Vašem serveru, případně u Vašeho poskytovatele hostingu.

PŘÍSTUP 24/7

Bitrix24 je kompatibilní na počítačích, tabletech či mobilních zariadeniach. Stačí Vám internet a můžete pracovat kdykoliv a kdekoliv.

NEUSTÁLY VÝVOJ

Několikrát ročně vycházejí aktualizace, které přinášejí vylepšení současných funkci nebo zcela nové funkcionality. Bitrix24 sleduje poptávky svých uživatelů!

API

Bitrix24 ma otevřené API rozhraní díky kterému si můžete připojit různé systémy tertích stran (např. Účetní systém, databáze, telefonní ústředny, ...).

BEZPEČNOST

Bitrix24 je chráněn technologií šifrování dat prostřednictvím SSL šifrovaného spojení s 256-bitovým klíčem. Chraňte své data i dvoj-stupňovým ověřováním.

ZDROJOVÝ KÓD

Upravte si Bitrix24 podle Vašich představ! Díky přístupu ke zdrojovému kódu můžete měnit design, obsah, rozmístění či strukturu.

BITRIX24 SYDNEY 2018


proč koupit licenci bitrix24 od partnera?


Produkt si můžete obstarat i přímo u výrobce. Na ceně však neušetříte ani cent a připravíte se tak o řadu výhod, které Vám umíme nabídnout navíc.

ÚVODNÍ KONZULTACE

ZDARMA Vám poradíme vybrat vhodné řešení, typ a verzi produktu,.

ZÁKLADNÍ NASTAVENÍ

ZDARMA Vám nastavíme Váš portál abyste mohli začít okamžitě pracovat.

SLEVY NA NAŠE SLUŽBY

Zákazníkům, kteří si zakoupí licenci od nás nabízíme slevy až do 50%.

Technická podpora

Nabízíme Vám technickou podporu v domácím jazyce.

Výjezd k zákazníkovi

V případě, že technický problém nelze vyřešit vzdáleným přístupem.

INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP

Abychom Vám v maximální možné míře splnily Vaše požadavky.

INTEGRACE S BITRIX24


JIŽ VÍCE NEŽ 4 000 000 ORGANIZACI VYUŽÍVÁ Bitrix24